Kontakt

Osmólski


Tomasz Osmólski

Narutowicza 9
05-091 Ząbki

 886-201-178

 osmolski.t@gmail.com

 

Zapewniamy bezpłatny pomiar u klienta wraz z doradztwem i wyceną.

Szybki kontakt

   
Strona główna Oferta

Oferta

Balustrady

 

Balustrady ze stali nierdzewnej

Oferujemy świetnej jakości balustrady, stworzone ze stali nierdzwnej z wypełnieniem według preferencji i wymagań klienta:

Wykonujemy balustrady z najwyższej jakości stali nierdzewnej, według indywidualnychwymagań klienta. Łączymy stal z takimi materiałami jak kamień, szkło, drewno.

Balustrady ze stali nierdzewnej odznaczają sie wysoką odpornością na warunki atmosfertyczne oraz użytkowanie.

Poręcze ze stali nierdzewnej są idealną alternatywą dla drewna i tworzyw sztucznych. Łatwość utrzymania czystości, plastyczność i elegancja stali sprawiają, że cieszą się duzym powodzeniem w domach prywatnych jak i w instytucjach i firmach.

Przykładowe zdjęcia wykonanych przez nas balustrad mogą Państwo obejrzeć w galerii naszych projektów, która znajduje się poniżej. 

 

Więcej…

Barierki przy podjazdach dla osób niepełnosprawnych

Z myślą o osobach niepełnosprawnych w naszej ofercie są także wysokiej jakości specjalne barierki przy podjazdach, stworzone ze stali chromowo-niklowej.

 

Przykładowe zdjęcia wykonywanych przez nas poręczy mogą Państwo obejrzeć w galerii naszych projektów, która znajduje się poniżej.

 

Więcej…

Galanteria

Wykonujemy oryginalną i solidną galantrię:

  • wieszaki
  • lampy
  • ozdobne kratki wentylacyjne
  • ...itp.

Wszystko wykonane z trwałej stali kwasoodpornej.
 

 

Przykładowe zdjęcia wykonywanych przez nas lamp, wieszaków tudzież innych ozdobników mogą Państwo obejrzeć w galerii  naszych projektów, która znajduje się poniżej

 

 

Więcej…

Meble Ogrodowe

Piękne i eleganckie meble ogrodowe, stworzone specjalnie z myślą o Tobie. Praktyczne i trwałe (wykonane ze stali kwasoodpornej), a przy tym oryginalne.

Przykładowe zdjęcia wykonywanych przez nas mebli mogą Państwo obejrzeć w galerii  naszych projektów, która znajduje się poniżej.

 

Więcej…

Cokoły

Wykonujemy cokoły płaskie oraz wypukłe,  które zabezpieczają najniższą, najbardziej narażoną na zabrudzenia część ściany, szczególnie w dużych obiektach typu: salony samochodowe, szkoły.

 

 

 

Więcej…

Odboje

W naszej ofercie posiadamy  duży wybór odbojów  szerokiego zastosowania.

Bortnice

Wykonujemy bortnice na wszelkiego rodzaju antresolach, aby zabezpieczyć ludzi i przedmioty znajdujące się na niższym poziomie.

Więcej…